Powrót na główną stronę     Skocz do archiwum

Więcej szczegółów o targach POLYACHT    06.03.2001


Nie zobaczymy się na W&W, ale co się odwlecze - nie zawsze uciecze. Poniżej druga, nieco szersza informacja o wiosennych targach jachtowych w Gdańsku. Szukajmy się na POLYACHCIE. Przybędę na piechotę, czyli perspektywa piwa w Tawernie KONIK MORSKI. Targi są w sobotę i w niedzielę. Będę tylko w sobotę, bo w niedzielę - jeszcze ważniejsza dla mnie impreza - WYBORY W JACHTKLUBIE "NEPTUN". Żyjcie wiecznie! Don Jorge

INFORMACJE OGÓLNE
1. Termin: Targi dobędą się w dniach 31 marca 1 kwietnia 2001 roku. Wystawa czynna dla zwiedzających w godzinach 10.00 - 18.00 (30 i 31.03) 10.00 - 16.00 (01.04).
2. Miejsce Centrum Targowe w Gdańsku ul.Beniowskiego 5
3. Ceny biletów
- bilet normalny (dla osoby dorosłej) - 6 zł
- bilet ulgowy (młodzież szkolna, studenci, emeryci) - 4 zł
- bilet zbiorowy (zorganizowane grupy) - 3 zł od osoby
- bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + dzieci) - 12 zł
- karta wstępu (ważna przez 3 dni) - 15 zł,
CO MOŻNA ZOBACZYĆ NA TARGACH
- jachty żaglowe i motorowe · łodzie wiosłowe · kajaki, rowery wodne, pontony · silnik · wyposażenie jachtowe: liny, odbijacze, maszty, ożaglowanie do wszystkich rodzajów jachtów, urządzenie sygnalizacyjne · wyposażenie elektryczne: akumulatory, światła, instalacje, baterie słoneczne · elektronika jachtowa · materiały do budowy i remontów jachtów · sprzęt do nurkowania · szkoły i szkolenia żeglarskie · książki o tematyce żeglarskiej · Po raz pierwszy na targach w Polsce odbędą się pokazy szkutnicze przygotowane przez pana Aleksandra Celarka. · W tym roku będziemy również gościć wystawców z Rosji i Ukrainy. · Firma Excel przedstawi najnowsze trendy rozwoju techniki GPS
W swoje progi zaprasza również Tawerna KONIK MORSKI, gdzie będzie można skosztować potraw i trunków żeglarskich.
PATRONATY
Jak co roku uzyskaliśmy patronat Marszałka Województwa Pomorskiego Jana Zarębskiego, Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza oraz Gdańskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Naszym patronem branżowym jest Magazyn Sportów Wodnych ŻAGLE.
NAGRODY
W tym roku przyznamy nagrodę POLYACHT w trzech kategoriach:
· produkt technologiczny
· jednostka pływająca
· najładniejsze stoisko
KONFERENCJA
W czasie trwania Targów POLYACHT odbędzie się Konferencja Morska organizowana przez Dowództwo Marynarki Wojennej. W związku z dużym zainteresowaniem problematyką dotyczącą ratowaniem okrętów podwodnych w tym roku właśnie tym sprawą postanowiliśmy poświęcić referaty. Konferencję otworzy referat kmdr Czesława Dyrcza z 3 Flotylli "Tragedia okrętu podwodnego KURS, analiza prawdopodobnych przyczyn", następnie kmdr Stanisław Skrzyński z Akademii Marynarki Wojennej omówi "Współczesne metody ratowania okrętów podwodnych". Konferencję zakończy referat kmdr Mariana Zielińskiego, który przedstawi najnowsze zastosowanie termowizji w ratownictwie morskim, połączone z praktycznym pokazem. Wstęp na konferencję wolny.

Zapraszamy do Gdańska!Napisz do autora informacji w serwisie


Hosting, serwery, konta www